ebanker
21 دی 1401 - 11:35

برگزاری مسابقات قهرمانی کشوری و استانی همزمان با دهه فجر

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان از برگزاری مسابقات مختلف قهرمانی استان و کشوری در دهه مبارک فجر خبر داد.

علی شهبازی، رئیس هیات بدنسازی استان زنجان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: شهر زنجان از ۲۳ تا ۲۹ بهمن ماه میزبان مسابقات تک پرس سینه قهرمانی باشگاه‌های کشور خواهد بود.

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان افزود: این مسابقات در بخش آقایان و با حضور بیش از ۵۰۰ ورزشکار در سالن 6 هزار نفری انقلاب برگزار خواهد شد.

وی از برگزاری مسابقات مختلف قهرمانی استان و کشوری در دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: مسابقات قهرمانی استان رشته پرورش اندام ۷ بهمن ماه گرامیداشت دهه فجر نیز برگزار خواهد شد.

شهبازی با اشاره به اینکه ماه گذشته نیز دوره مربیگری تخصصی بدنسازی ویژه آقایان و بانوان با حضور ۲۷۰ نفر از ورزشکاران و متقاضیان کسب مدرک مربیگری برگزار شد، اضافه کرد: این دوره در دو سطح درجه ۳ و درجه 2 برگزار شد.

وی افزود: در سطح مربیگری درجه ۳ شاهد حضور ۱۰۰ نفر از بانوان و ۶۰ نفر از آقایان و همچنین در سطح مربیگری درجه ۲ تعداد ۸ نفر از آقایان و ۱۵ نفر بانوان و در بخش آزمون مجدد دوره بدنسازی درجه ۳ نیز ۱۳ نفر از آقایان و ۳۱ نفر از بانوان شرکت داشتند.

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان گفت: با پیگیری‌های مستمر هیات و کمیته آموزش استان توانستیم تعداد ۴۴ نفر از متقاضیان دوره مربیگری درجه ۲ که از سال ۹۸ بلاتکلیف بودند نیز به چرخه آموزش و آزمون دعوت و دوره تخصصی سال۹۸ را به پایان برسانیم.

پایان پیام/73005

منبع: فارس
شناسه خبر: 969803