ebanker
07 مرداد 1401 - 12:04

نشست کابینه درباره میدان کاریش/هاآرتص: کرانه‌باختری تغییرکرده است

منابع صهیونیستی گزارش دادند که کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی بزودی نشستی را برای تصمیم گیری درباره فعالیت در میدان گازی کاریش، در زیر سایه تهدیدات اخیر حزب الله لبنان، برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های فلسطینی، وبگاه شبکه عبری زبان "کان" اعلام کرد که کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی قرار است یکشنبه آینده جلسه ویژه‌ای را برای بررسی آخرین تحولات مرتبط با میدان گازی کاریش در سایه تهدیدات اخیر حزب الله برگزار کند.

خبرگزاری مهرشعله های مقاومت در کرانه باختری

شعله های مقاومت در کرانه باختریشعله های مقاومت در کرانه باختریاز سوی دیگر، روزنامه هاآرتص امروز در گزارشی با اشاره به تحولات روزهای اخیر در مناطق مختلف کرانه باختری به ویژه عملیات های تیراندازی مبارزان مقاومت، نوشت: شرایط کرانه باختری تغییر کرده و شعله های درگیری در این منطقه زبانه می کشد.

این روزنامه در ادامه گزارش خود عنوان کرد که در روزهای اخیر در درگیری های مسلحانه کرانه باختری یک نوع هماهنگی میان مبارزان فتح ، جهاد اسلامی و حماس دیده می شود.

تخریب 6 خانه متعلق به اسرای فلسطینی

تخریب 6 خانه متعلق به اسرای فلسطینیتخریب 6 خانه متعلق به اسرای فلسطینیمرکز فلسطینی مطالعات اسرا اعلام کرد نیروهای اشغالگر از ابتدای سال جاری میلادی 6 خانه متعلق به خانواده اسرای فلسطین را تخریب کرده‌اند.

این مرکز در ادامه گزارش خود عنوان کرده است که تعداد خانه‌های تخریب شده در سال جاری، برابر با تعداد خانه‌های تخریب شده در سال گذشته بوده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 490143