ebanker
11 مرداد 1401 - 10:55

ترس رژیم صهیونیستی از واکنش مقاومت به بازداشت رهبر جهاد اسلامی

در پی بازداشت بسام السعدی از رهبران جهاد اسلامی در کرانه باختری، منابع صهیونیستی بلافاصله تصویری از وی منتشر کردند تا از واکنش مقاومت فلسطین جلوگیری کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های فلسطینی، نظامیان صهیونیست بامداد امروز سه شنبه به مناطق مختلف کرانه باختری یورش برده و ۱۵ فلسطینی را بازداشت کردند.

خبرگزاری مهردر بین بازداشتی ها نام بسام السعدی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز دیده می شد. در پی این رخداد گروه‎‌های مقاومت فلسطین به رژیم صهیونیستی درباره این اقدام هشدار داده و نیروهای خود را به حالت آماده باش درآوردند.

در مقابل اما رسانه های صهیونیستی بلافاصله تصویری از بسام السعدی رهبر جهاد اسلامی منتشر کردند تا گروههای مقاومت را از واکنش احتمالی بازدارند.

تلویزیون رسمی رژیم صهیونیستی (کان) در این باره اذعان کرد که انتشار تصویر بسام السعدی رهبر اسیر جهاد اسلامی از سوی نهادهای امنیتی این رژیم، با هدف تاکید بر سلامت وی و اینکه مجروحیت خطرناکی نداشته، صورت گرفته است. در ادامه این گزارش عنوان شده است که این اقدام در راستای آرام‌سازی اوضاع با غزه و جلوگیری از هرگونه تنش و حمله احتمالی مقاومت انجام گرفته است.

در همین رابطه، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که یائیر لاپید نخست وزیر این رژیم تا ساعاتی دیگر جلسه‌ای امنیتی را با حضور بنی گانتز وزیر جنگ، آویو کوخاوی رئیس ستاد کل ارتش، ایال هولتا مشاور امنیت داخلی، رئیس شاباک و دیگر مقامات امنیتی عالی رتبه این رژیم به منظور برآورد اوضاع امنیتی پس از درگیری‌های شب گذشته و بامداد امروز در کرانه باختری برگزار خواهد کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 517712