ebanker
14 مرداد 1401 - 13:27

احداث پنج مجتمع آبرسانی با هدف تامین آب شرب ۳٠ هزار نفر از جمعیت روستایی قزوین

معاون اداره کل زیربنایی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: بسیج سازندگی استان با همکاری شرکت آب و فاضلاب و پشتیبانی قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) کشور در حال احداث ۵ مجتمع در قالب ۹۶ روستا و با خط انتقال ۵۲۲ کیلومتر می باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، محمد تقی جعفری در جریان بازدید از پروژه های آبرسانی استان قزوین اظهار کرد: اجرای پروژه های تامین آب شرب روستایی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های محرومیت‌زدایی است و در این راستا بسیج سازندگی استان با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان و پشتیبانی قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) کشور در حال احداث ۵ مجتمع در قالب ۹۶ روستا و با خط انتقال ۵۲۲ کیلومتر می باشد.

ترینوی افزود: این پروژه در نوع خود بی نظیر است و با حضور گروه های جهادی، با کیفیت و کمیت مطلوب کار خود را آغاز کرده است.

معاون اداره کل زیربنایی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور تصریح کرد: طی بازدیدهای مستمری‌ که از سوی کارشناسان امر صورت گرفته، امیدواریم پروژه آبرسانی در کمترین بازه زمانی با بهترین کیفیت به پایان رسیده و مردم شریف منطقه که شامل ۹۶ روستا می باشد از برکات آن بهره مند شوند.

این مقام مسئول در آخر تاکید کرد: این پروژه ۳۰ هزار نفر از جمعیت روستایی استان قزوین که در ۹۶ روستا ساکن هستند را شامل می شود و اجرای آن می تواند مشکلات آبی استان را تا حدود زیادی کاهش دهد.

انتهای پیام/

انتهای

منبع: فارس
شناسه خبر: 536280