ebanker
26 مرداد 1401 - 02:59

گروه‌های مقاومت خواستار تشدید عملیات علیه اشغالگران شدند

گروه‌های مقاومت فلسطین خواستار تشدید عملیات علیه نیروهای متجاوز صهیونیستی در قدس، سرزمین‌های اشغالی و کرانه باختری تا آزادی کامل فلسطین شدند.

گروه‌های ملی در جریان ملاقات خود در شهر غزه روز سه شنبه برجسته‌ترین مسائل و تحولات ملی در صحنه فلسطینیان را مورد بحث قرار دادند.

به گزارش شهاب، گروه‌ها به مقاومت شجاعانه در غزه و کرانه غربی ادای احترام کردند که به تجاوز به مردم ما پاسخ داد و از طریق یکپارچگی آن‌ها در میدان، درس مهمی در به هم پیوسته بودن عرصه‌های مقاومت به دشمن آموخت.

وی با تاکید بر این که دشمن صهیونیستی مسئولیت کامل جنایات خود را علیه مردم فلسطین ما بر عهده دارد، تاکید کرد: مقاومت در دفع تجاوز و مهار اشغال از نفوذ به خون مردم ما به وظیفه و نقش خود عمل می‌کند.

وی تاکید کرد: مقاومت در میدان به لطف خداوند متعال ثابت کرد که در تمام عرصه‌ها متحد است و قادر به خنثی کردن تلاش‌های صهیونیستی برای تقسیم صفوف مقاومت ما و مردم ما است.

او همچنین تأیید کرد که ما پشت زندانیان قهرمانانه خود در اعتصاب غذا به رهبری خلیل آواده زندانی ایستاده اند که از عوارض جدی بهداشتی رنج می‌برد.

وی تاکید کرد: مسئله زندانیان ثابت ذاتی مردم و مقاومت ماست، بنابراین ما از آن‌ها حمایت می‌کنیم، از آن‌ها حمایت می‌کنیم و با تمام وجود آن‌ها را ستایش می‌کنیم، این وظیفه مشروع، ملی و اخلاقی ماست.

او از تمام ملت خواست تا مسئولیت‌های خود را در دفاع از قدس و الاقصی و حمایت از مردم فلسطین ما و علت تنها آن‌ها تا پایان اشغال سرزمین و محوطه‌های مقدس ما شانه به شانه کنند.

باشگاه خبرنگاران جوانبین‌المللخاورمیانه

شناسه خبر: 603816