ebanker
19 بهمن 1401 - 17:36

افتتاح و کلنگ‌زنی ۷ پروژه روستایی در شهرستان سراوان

سراوان- رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سراوان از افتتاح و کلنگ‌زنی ۷ پروژه بازگشایی روستایی به طول ۷۰ کیلومتر، با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال همزمان با دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

‌احمد بارکزهی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: ۷ پروژه بازگشایی روستایی به طول ۷۰ کیلومتر، با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال همزمان با دهه مبارک فجر در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ زنی شد.

وی گفت: این تعداد پروژه در راستای محرومیت زدایی، ارتقای کیفیت زندگی و کمک به اقتصاد روستاییان و همچنین ارتقا سطح دسترسی خانوارهای روستایی همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران انجام می‌شوند.

وی در ادامه اظهار کرد: احداث راه‌های روستایی و به تبع آن امکان و سهولت خدمات رسانی سایر ارگان‌ها باعث می‌شود اقتصاد روستاییان رونق بگیرد و مهم‌تر اینکه از مهاجرت این قشر زحمتکش به شهرها جلوگیری می‌کند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سراوان افزود: با توجه به اینکه جمعیت زیادی از استان سیستان و بلوچستان در روستاها قرار دارند و در این روستاها کسب و کارهای مختلف صورت می‌گیرد، وجود راه استاندارد و ایمن برای مردم بسیار مهم و حائز اهمیت است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1028151