ebanker
15 مرداد 1401 - 10:48

شمار شهدا به ۱۱نفر رسید/زندگی در شهرک‌های صهیونیستی فلج شد+تصاویر

در ادامه حملات رژیم صهیونیستی علیه غزه ، امروز یک جوان فلسطینی دیگر در منطقه خان یونس به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های فلسطینی، در ادامه حملات رژیم صهیونیستی علیه غزه ، امروز یک جوان فلسطینی دیگر در منطقه خان یونس به شهادت رسید. شمار مجروحان نیز به ۸۰ نفر رسیده است.

خبرگزاری مهررسانه‌های فلسطینی گزارش دادند که پهپادهای تهاجمی رژیم صهیونیستی یک زمین کشاورزی در خان یونس جنوب نوار غزه را هدف حمله قرار دادند که در پی آن، یک فلسطینی شهید و دو نفر دیگر مجروح شده است. وبگاه قدس الاخباریه اعلام کرد که این شهید یک جوان فلسطینی به نام تمیم غسان حجازی است.

ادامه حملات موشکی مقاومت علیه شهرک ‌ها

ادامه حملات موشکی مقاومت علیه شهرک ‌هاادامه حملات موشکی مقاومت علیه شهرک ‌هامنابع فلسطینی از ادامه حملات موشکی مقاومت علیه شهرک های اطراف غزه و به صدا درآمدن آژیر خطر در این مناطق به طور گسترده خبر می دهند.

جهاد اسلامی: صحبتی درباره آتش بس مطرح نیست

جهاد اسلامی: صحبتی درباره آتش بس مطرح نیستجهاد اسلامی: صحبتی درباره آتش بس مطرح نیستداود شهاب مدیر دفتر رسانه ای جنبش جهاد اسلامی در گفتگو با المیادین تاکید کرد: در شرایط کنونی هیچ صحبتی درباره آتش بس در غزه مطرح نیست. وی تاکید کرد که مقاومت در راستای تحمیل خسارت علیه رژیم صهیونیستی به عملیات خود ادامه خواهد داد.

لبنان محکوم کرد

لبنان محکوم کردلبنان محکوم کرددولت لبنان تجاوز رژیم صهیونیستی علیه غزه را به شدت محکوم کرد و جامعه بین المللی خواست برای توقف این تجاوزات فورا وارد عمل شوند.

زخمی شدن یک شهرک نشین صهیونیست

زخمی شدن یک شهرک نشین صهیونیستزخمی شدن یک شهرک نشین صهیونیسترسانه های صهیونیستی اعلام کردند در پی اصابت یک موشک از غزه به کیبوتس نیریم در منطقه اشکول (اطراف نوار غزه) یک صهیونیست زخمی شده است.

آخرین آمار تجاوزات علیه غزه

آخرین آمار تجاوزات علیه غزهآخرین آمار تجاوزات علیه غزهوزارت بهداشت فلسطین با صدور بیانیه ای از افزایش شمار شهدای حملات رژیم صهیونیستی علیه غزه به ۱۱ نفر خبر داد.

ادامه پرواز جنگنده ها بر فراز غزه

ادامه پرواز جنگنده ها بر فراز غزهادامه پرواز جنگنده ها بر فراز غزهخبرنگار المیادین دقایقی پیش از ادامه پرواز جنگنده های رژیم صهیونیستی بر فراز غزه خبر داد.

شلیک ۱۸۰ موشک و راکت به سمت اراضی اشغالی

شلیک ۱۸۰ موشک و راکت به سمت اراضی اشغالیشلیک ۱۸۰ موشک و راکت به سمت اراضی اشغالیتامیر ستاینمن خبرنگار اسرائیلی اعلام کرد که از آغاز دور جدید حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۸۰ موشک و راکت به سمت اراضی اشغالی شلیک کردند.

زندگی در شهرک های صهیونیستی فلج شد

زندگی در شهرک های صهیونیستی فلج شدزندگی در شهرک های صهیونیستی فلج شدمنابع فلسطینی با انتشار تصاویری از شهرک های صهیونیستی اطراف غزه به ویژه سدیروت از فلج شدن همه فعالیت های در این مناطق خبر می دهند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 540151